Twój koszyk jest pusty!

Ranking gier świątecznych w Cleveland Cavaliers

26/12/2017 0
Boże Narodzenie NBA to tradycja, która pochodzi z drugiego sezonu NBA w 1947 roku. Cleveland Cavaliers miał przywilej zagrania w 13 takich meczach, z rekordem 7-6 wygranych.
 
Dzięki temu, że Cleveland Cavaliers jest w stanie zagrać w 14. grę świąteczną przeciwko wojownikom, oto ranking 4 najlepszych gier na Boże Narodzenie w Cleveland Cavaliers.
 
Wyróżnienia:
1970 Cleveland Cavaliers @ Cincinnati Royals (L 100-117)
Ta gra zakończyła się porażką dla Cavs, ale oznaczała ich pierwszą w historii grę świąteczną. Podobnie jak Bingo Smith i John Johnson przygotowujący się między innymi do Norm Van Lier i Tiny Archibald, 3-36 Cavaliers poniosło kolejną stratę. Patrząc wstecz na tę pierwszą grę świąteczną, zmiany, które przeszły Cavalier z biegiem lat, wydają się jeszcze bardziej wyraźne.
 
1977 Cleveland Cavaliers przeciwko Buffalo Braves (W 111-105)
Cavaliers przywitali Bravesa w Coliseum Richfielda w tym, co okazało się konkursem z bliska. The Braves obniżyli go do dwóch punktów i mieli szansę związać z mniej niż pół minuty gry. Jednak para rzutów wolnych przez Elmore'a Smitha i układ Walta Fraziera zamknęły układ.
 
Spektakl zawierał wiele znanych nazwisk, takich jak Campy Russell, Walt Frazier, Jim Chones i Austin Carr (oraz Billy Knight i Randy Smith dla Braves). Była to ostatnia świąteczna gra w Buffalo dla Braves, która następnie przeniosła się do San Diego w następnym sezonie i odtąd była znana jako Clippers.
 
2014 Cleveland Cavaliers @ Miami Heat (L 91-101)
Ten intrygujący pojedynek doprowadził LeBrona Jamesa i Dwayne Wade do pojedynku w wielkim pojedynku. LeBron i Cavs spotkali się z Heat po raz pierwszy od czasu powrotu do Cleveland. Mimo że gra była ograniczona do 80 punktów w ciągu zaledwie 9 minut przed końcem, upał dominował nad grą, aby zapewnić sobie wygodne zwycięstwo.
 
Pomimo przegranej Cavs, przyjazna rywalizacja pomiędzy Wade i LeBronem sprawiała, że ​​gra była interesująca. Wade miał 24 z 31 punktów w pierwszej połowie, a LeBron 30 punktów i 8 asyst. Kyrie miał również 25 własnych, podczas gdy linia Luo Denga 25-8-8 była istotna dla Upałów.
 
2015 Cleveland Cavaliers @ Golden State Warriors (L 83-89)
Pomimo zbliżającego się wyniku, gra nie okazała się tak zapierająca dech w piersiach, jak można by oczekiwać od finalistów z poprzedniego roku z NBA. Było to słabe przedstawienie strzeleckie obu drużyn z Cavami na niskim poziomie 31,6% z pola i 5-30 z głębokości.
 
Niskoprofilowa gra nadal wzbudzała zainteresowanie wielu fanów, jednak z Warriors prowadzącymi zaledwie o trzy punkty z mniej niż minutą, ale zachowali nerwy na zwycięstwo.