Twój koszyk jest pusty!

Chicago Bulls nie miało szans przeciwko Houston Rockets

09/01/2018 0
To był kolejny zły początek dla Chicago Bulls, jak Fred Hoiberg nazwał wczesny timeout koszulki nba. Byki były naprawdę niechlujne w pierwszym kwartale. W ciągu pierwszych sześciu minut zrobili dwa kosze i dokonali trzech obrotów.

Trevor Ariza rozpoczął grę od trzech do trzech z linii trzech punktów. Rakiety zakończyły pierwszy kwartał ośmioma trójkami. Byki walczyły wcześnie, ale ukończyły pierwszą w biegu 9-0.

Bulls pojawił się w drugim kwartale dzięki Bobby'emu Portisowi. Portis zakończył pierwszą połowę 16 punktami w 16 minut. Portis zrobił to, co robił najlepiej, a to było fizyczne i przynosiło dużo energii. W pewnym momencie w pierwszej połowie Bulls spadły o 21 punktów, ale Bulls miał duży drugi kwartał, aby zrobić pięciopunktową grę. Bulls grał z dużym wysiłkiem i zdobył 33 punkty w drugim. W połowie czasu Bulls krążyły w przedziale 60-55.

Obrona Bulls nadal popełnia błędy

Na początku trzeciego kwartału Bulls objął prowadzenie, ale tylko na kilka sekund, podczas gdy Rakiety kontynuowały troje Chicago Bulls koszulki do koszykówki. The Rockets ukończyli trzeci kwartał w biegu na 6-0. Byki zdobyły tylko 21 punktów w trzecim. Rakiety przejęły prowadzenie 87-76 do czwartego kwartału.

Punkty drugiej szansy i trzy wskaźniki zabiły całą grę Bulls i był to duży powód, dla którego Bulls przegrały. Rakiety zrobiły 20 trzykrotności, co jest największą liczbą Bullów w grze w tym sezonie. Przeciwko rakietom Bulls pozostawił wiele strzelanek otwartych. Kris Dunn zmagał się wcześnie, ale zakończył grę z 19 punktami, ośmioma asystami i czterema zbiórek. Bobby Portis miał świetną grę, ponieważ skończył z 22 punktami.